Radar samolotów

Radar samolotów pokazuje aktualne położenie samolotu, jego trasę, numer lotu, wysokość lotu, prędkość i wiele innych. Kliknij na Details i poczuj się jak nad chmurami.

Radar samolotów – Wizz Air, Ryan Air i inni

Radar lotów otrzymuje informacje z wielu źródeł, między innymi takich jak: ADS-B, MLAT i FAA. Te informacje są cały czas aktualizowane, tak a mapa ła odzwierciedleniem rzeczywistości. Obserwowanie samolotów online jeszcze nigdy nie ło tak przyjemne – wpisz interesujący Cię numer lotu i sprawdź na radarze lotów, gdzie w danej chwili znajduje się maszyna, której szukasz. Nasz radar samolotów możesz używać na każdym urządzeniu (komputerze, laptopie, tablecie, a nawet smartphonie) i w każdym miejscu, w którym się znajdujesz. Chcesz się podzielić z bliskimi informacjami o konkretnym samolocie? Z radarem samolotów wszystko jest proste i możliwe!

Radar samolótow na żywo

Śledzenie lotów za pomoca radaru samolotów nigdy wcześniej nie ło tak łatwe jak teraz. Na pewno jesteś ciekawy kto obserwuje loty i dlaczego jest to takie interesujące. Oto kilka powodów:

  • Powód 1. Jesteś fanem samolotów, pilotem, masz w domu symulator lotów? Witaj na naszej stronie, na kórej znajdziesz się ponad chmurami. Radar samolotów umożliwi Ci o każdej porze i w dowolnym miejscu obserwowanie interesujących Cię lotów.
  • Powód 2. Twój dom nie jest posprzątany, a ty oczekujesz znajomych zza oceanu? Bez paniki, radar samolotów pokaże Ci, gdzie znajduje się samolot z Twoimi gośćmi na pokładzie. Dzięki temu dowiesz się czy maszyna wyląduje punktualnie.
  • Powód 3. Siedzisz w taksówce w korku i nie wiesz czy zdążysz na samolot? Radar samolotów jest aktualizowany cały czas i pokazuje dokładne godziny odlotu.
  • Powód 4. Martwisz się czy Twoje najbliższe oso są bezpieczne? Bez obaw, kliknij na radar lotów, odnajdź interesujący Cię samolot i obserwuj jego lot.
  • Powód 5. Strach przed lataniem nie jest Ci obcy? Radar samolotów Ci pomoże. Czy widziałeś już na radarze lotniczym, ile samolotów lata w obecnej chwili? Jeśli nie to musisz to koniecznie zobaczyć i przekonać się, że w każdej chwili lądują bezpiecznie dziesiątki samolotów na całym świecie.

Radar samolotów – jak informacje znajdują się na moim monitorze?

Informacje, które wyświetlają się na Twoim monitorze są wysyłane ze wszystkich samolotów. Nadajnik z samolotu wysyła informacje do odbiornika, a ten przekazuje informacje dalej. To właśnie odbiornik umożliwia ciągłe śledzenie lotów. Dzięki niemu można nie tylko obserwować różne rodzaje samolotów, dowiadywać się jakie pokonują trasy, ale także śledzić konkretne loty. Radar samolotów to świetny sposób na wykorzystanie wolnego czasu. Podczas regularnej obserwacji można zauważyć na przykład, że duże, dwupiętrowe maszyny lądują tylko na niektórych lotniskach i to nie we wszystkich krajach.

Latasz Dronem? Informacje z radaru samolotów są dla Ciebie bardzo ważne.

Każdy posiadacz drona powinien obserwować czy w pobliżu w powietrzu nie znajdują się maszyny latające, takie jak na przykład helikoptery. Należy zawsze pamiętać o bezpieczeństwie swoim, jak i innych, dlatego zanim przystąpimy do sterowania naszego drona powinniśmy upewnić się na radarze samolotów czy jest to możliwe.